^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

PENERAJU UTAMA

Y.A.B. Dato' Haji Wan Mohamed Bin Haji Wan Teh 
SPCM., PJK., JP.

Pengerusi Pertama

(12/7/1979 - 1/3/1983)

Y.A.B. Tan Sri Dato' Seri DiRaja Dr. Haji Ramli Ngah Talib 
PSM., SPSA., SPCM., AMN., JP.

Pengerusi Ke-2

(1/3/1983 - 3/12/1999)

Y.A.B. Dato' Seri DiRaja Mohamad Tajol Rosli Bin Ghazali 
SPSA., SPMP., DGSM., DPMP., AMP.

Pengerusi Ke 3

(3/12/1999 - 1/6/2002)

Y.B. Dato' Seri Haji Ahmad Husni Bin Mohamad Hanadzlah 
DPMP., AMP., PPT., JP.,

Pengerusi Ke 4

(1/6/2002 - 1/5/2004)

Y.B. Dato' Dr Wan Hashim Bin Haji Wan Teh 
DPMP., JSM., PPT.

Pengerusi Ke 5

(1/5/2004 - 22/7/2008)

Y.B. Tuan Haji Roslan Bin Shaharum

Pengerusi Ke 6

(22/7/2008 - 9/2/2009)

Y.B. Dato' Haji Nadzri Bin Haji Ismail 
DPMP., PMP., AMP., PPT.

Pengerusi Ke 7

(16/2/2009 - 30/6/2013)

Y.B. Dato' Haji Mohamad Daud Bin Haji Mohd Yusoff 
DPMP.,PMP.,AMP.,PPT.

Pengerusi Ke 8

(1/7/2013 - Kini)

Copyright © 2013. yayasanperak.gov.my Rights Reserved.


Facebook